2017.06.17-18

Nőtincs
  • OB2.

 Eredmények megtekintése

A hivatalos eredménylista:

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Point

Total

  RUNABOUT GENTLEMAN GP1

1.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

11

-

1

25

12

-

1

25

50

2.

Jantos Gábor

J025

SEA

H50y

SD

11

-

2

20

12

-

3

16

36

3.

Zsidai Attila

J020

SEA

H33y

SD

6

-

5

11

12

-

2

20

31

4.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

11

-

3

16

12

-

4

13

29

5.

Fröhlich József

J114

GYM

H555y

SD

9

-

4

13

9

-

5

11

24

  SKI GENTLEMAN GP1

1.

Bíró Péter

J004

AQUA

H27

K

9

-

1

25

9

-

1

25

50

2.

Szép Attila

J006

BAT

H55

K

9

-

2

20

9

-

3

16

36

3.

Jozef Bohuslav

J008

BAT

H23

K

9

-

4

13

9

-

2

20

33

4.

Futó Attila

J005

BAT

H44

K

9

-

3

16

9

-

4

13

29

5.

Markus Erlach

J012

AKTÍV

H100

H

9

-

5

11

9

-

5

11

22

6.

Puskás Zoltán

J013

AKTÍV

H73

H

9

-

6

10

9

-

6

10

20

7.

Hovorka Viktor

J007

BAT

H77

K

8

-

8

8

8

3

8

8

16

8.

Pelei Sándor

J019

MM

H3

K

0

-

DNR

0

9

-

7

9

9

9.

Déri Attila

J016

MM

H379

H

8

-

7

9

5

-

9

0

9

  NOVICE RUNABOUT GP1

1.

Czeller Tünde

J108

MM

H48y

SD

7

-

1

12,5

8

-

1

25

37,5

2.

Beliczki Márk

J109

GYM

H60y

SD

7

1

4

6,5

8

-

2

20

26,5

3.

Fröhlich József

J114

GYM

H555y

SD

7

-

3

8

8

-

3

16

24

4.

Dudás Zoltán

J121

BAT

H36y

SD

7

-

2

10

8

-

4

13

23

5.

Koós László

J112

BAT

H42y

SD

0

-

DNS

0

8

1

5

11

11


 

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Point

Total

  NOVICE SKI GP1

1.

Mitrovics Gábor

J115

SEA

H35

K

6

-

1

25

7

-

1

25

50

2.

Miklovicz Péter

J106

AQUA

H33

H

6

1

3

16

7

-

2

20

36

3.

Stranigg Ferenc

J133

AKTÍV

H57

K

6

-

2

20

7

-

3

16

36

4.

Kaluz Richárd

J134

SEA

H46

K

6

1

4

13

7

-

5

11

24

5.

Szeredi Gergő

J116

AQUA

H32

K

6

4

6

10

7

-

4

13

23

6.

Kuchta Kristian

J111

BAT

H77

K

5

1

5

11

6

-

6

10

21

 

  RUNABOUT GP2

1.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

11

-

1

25

13

-

1

25

50

2.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

11

-

2

20

13

-

2

20

40

3.

Al Asmi Belal

J027

SEA

H3y

SD

11

-

4

13

13

-

3

16

29

4.

Járányi Gergely

J024

GYM

H2y

Y

11

-

3

16

13

3

5

11

27

5.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

10

-

5

11

12

-

4

13

24

  SKI GP3

1.

Sümegi Martin

J015

AKTÍV

H31

K

10

-

1

25

9

-

1

25

50

2.

Szabó Barnabás

J014

AKTÍV

H28

H

10

1

4

13

9

-

2

20

33

3.

Jozef Bohuslav

J008

BAT

H23

K

10

-

3

16

9

-

3

16

32

4.

Markus Erlach

J012

AKTÍV

H100

H

10

-

2

20

9

1

7

9

29

5.

Christina Mahringer

J104

AKTÍV

H101

H

9

-

5

11

9

-

4

13

24

6.

Hovorka Viktor

J007

BAT

H77

K

9

-

6

10

8

-

5

11

21

7.

Puskás Zoltán

J013

AKTÍV

H73

Y

9

-

7

9

8

-

6

10

19

8.

Bíró Péter

J004

AQUA

H27

K

0

-

DNS

0

0

-

DNS

0

0

  RUNABOUT GP4 SPARK

1.

Gerencsér Olivér

J011

SEA

H43y

SD

10

-

1

25

12

-

1

25

50

2.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

10

-

2

20

12

-

2

20

40

3.

Tóth Ádám

J021

JD

H13y

SD

10

-

3

16

12

-

3

16

32

4.

Vásári Ildikó

J009

GYM

H55y

SD

10

-

4

13

12

-

4

13

26

5.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

10

-

5

11

11

-

5

11

22

6.

Dudás Zoltán

J121

BAT

H36y

SD

9

1

6

10

11

-

6

10

20

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Point

Total

  SKI GP1

1.

Szabó Barnabás

J014

AKTÍV

H28

K

9

-

1

25

10

-

1

25

10

-

1

25

75

2.

Szabó Gábor

J002

AKTÍV

H19

K

9

-

2

20

10

-

2

20

10

-

2

20

60

3.

Bíró Péter

J004

AQUA

H27

K

9

-

3

16

10

-

3

16

10

-

3

16

48

4.

Sümegi Martin

J015

AKTÍV

H31

K

9

-

4

13

10

-

4

13

10

-

4

13

39

5.

Szép Attila

J006

BAT

H55

K

9

-

5

11

10

-

5

11

10

-

5

11

33

6.

Futó Attila

J005

BAT

H44

K

8

-

6

10

9

-

6

10

9

-

6

10

30

7.

Kasza György

J001

GYM

H5

K

8

-

8

8

9

-

8

8

8

-

7

9

25

8.

Déri Attila

J016

MM

H379

K

8

-

7

9

9

-

7

9

0

-

DNR

0

18

  RUNABOUT GP1

1.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

16

-

1

25

17

-

1

25

16

-

1

25

75

2.

Al Asmi Belal

J027

SEA

H3y

SD

16

-

3

16

17

-

3

16

16

-

2

20

52

3.

Danizs Viktor

J028

GYM

H56y

SD

16

-

4

13

17

-

2

20

16

-

3

16

49

4.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

16

-

2

20

17

1

5

11

16

-

4

13

44

5.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

14

-

6

10

16

-

6

10

14

-

5

11

31

6.

Jacek Waesilewski

-

PL

H72y

SD

16

-

5

11

17

-

4

13

0

-

DNS

0

24

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

Pen.

Point

  RUNABOUT GP1 OFFSHORE            32 min.

1.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

24

-

25

2.

Járányi Gergely

J024

GYM

H2y

Y

24

-

20

3.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

24

-

16

4.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

21

-

13

5.

Vásári Ildikó

J009

GYM

H55y

SD

19

-

11

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Sec.

Points

Novice Runabout Slalom GP1

1.

Beliczki Márk

J109

GYM

19:35

25

2.

Fröhlich József

J114

GYM

21:06

20

3.

Fröhlich Kata

J135

GYM

25:21

16

4.

Cseke Mercédesz

J136

GYM

32:04

13

Novice Ski Slalom GP1

1.

Mitrovics Gábor

J115

SEA

20:45

25

2.

Kaluz Richárd

J134

AQUA

23:00

20

3.

Szeredi Gergő

J116

AQUA

23:90

16

Novice Runabout Slalom GP4

1.

Beliczki Márk

J109

GYM

21:21

25

2.

Dudás Zoltán

J121

BAT

21:29

20

3.

Dudik Boldizsár

J119

MM

21:55

16

4.

Kovács Roland

J137

MM

21:66

13

5.

Nizsalóczki Zsolt

J120

AKTÍV

22:07

11

6.

Dudás Gergő

J141

BAT

23:17

10

7.

Pintér Zoltán

J138

SEA

23:54

9

8.

Fröhlich József

J114

GYM

23:73

8

9.

Mészáros Sándor

J127

MM

23:96

7

10.

Rácz Bendegúz

J130

BAT

25:92

6

11.

Kulman Dzsenifer Anna

J139

MM

26:03

5

12.

Dudás Diána

J132

BAT

26:58

4

13.

Fröhlich Kata

J135

GYM

27:31

3

14.

Kis Virág

J140

MM

30:80

2

15.

Cseke Mercédesz

J136

GYM

37:54

1

16.

Dudás Dominik

J142

BAT

38:09

0

 

A pénteki diákverseny eredményei

 

Name

Licenc nr.

Team

Sec.

Points

Junior Ski

1.

Fehér Bendegúz

J533

AQUA

27:11

25

2.

Szegner Ádám

J535

AQUA

35:04

20

3.

Mohács Viktor

J531

AQUA

36:36

16

4.

Belencsák Balázs

J539

AQUA

45:92

13

5.

Hídvégi Kinga

J543

AQUA

1:30:31

11

6.

Máté Eszter

J542

AQUA

1:35:74

10

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Sec.

Points

Junior Runabout

1.

Hevesi Brigitta

J526

AQUA

27:20

25

2.

Szunter Martin

J527

AQUA

27:29

20

3.

Gyuricza Vencel Péter

J528

AQUA

27:33

16

4.

Nagy Lana

J529

AQUA

27:93

13

5.

Fuchs Gergő

J530

AQUA

28:46

11

6.

Mohács Viktor

J531

AQUA

29:76

10

7.

Teknős Szonja

J532

AQUA

30:31

9

8.

Fehér Bendegúz

J533

AQUA

32:78

8

9.

Saliga Hanna

J534

AQUA

33:03

7

10.

Szegner Ádám

J535

AQUA

33:30

6

11.

Nagy Zétényi Boldizsár

J536

AQUA

33:50

5

12.

Fehér Emma

J537

AQUA

35:60

4

13.

Szegner Miléna

J538

AQUA

36:78

3

14.

Belencsák Balázs

J539

AQUA

39:33

2

15.

Pintér Alexandra

J540

AQUA

39:68

1

16.

Laczovszki Flóra

J541

AQUA

39:70

0

17.

Máté Eszter

J542

AQUA

42:44

0

18.

Hídvégi Kinga

J543

AQUA

44:95

0

19.

Laczovszki Julianna

J544

AQUA

49:05

0

 

2017.05.13-14
Dunaharaszti
  • OB1.

Eredmények megtekintése

Bővebben
2017.06.17-18
Nőtincs
  • OB2.

 Eredmények megtekintése

Bővebben
2017.07.22-23
Dunaharaszti
  • XI. Para Jet-Ski

 

 

2017.07.29-30
Ónod
  • OB3.

 

 

2017.08.05-06
Levelek
  • OB4.