2017.05.13-14

Dunaharaszti
  • OB1.

Eredmények megtekintése

 A hivatalos eredménylista:

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Point

Total

  RUNABOUT GENTLEMAN GP1

1.

Mohammed Mohsin

-

UAE

UAE5y

SD

13

-

1

25

13

-

1

25

50

2.

Zsidai Attila

J020

SEA

H33y

SD

13

-

3

16

13

-

2

20

36

3.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

13

-

2

20

13

-

3

16

36

4.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

13

-

5

11

13

-

4

13

24

5.

Forgó Zoltán

J022

SEA

H30y

SD

13

-

4

13

11

-

6

10

23

6.

Jantos Gábor

J025

SEA

H50y

SD

13

-

6

10

13

-

5

11

21

7.

Gerencsér Csaba

J010

SEA

H43y

SD

4

-

DNR

0

0

-

DNS

0

0

  SKI GENTLEMAN GP1

1.

Jozef Bohuslav

J008

BAT

H23

K

13

-

1

25

13

-

2

20

45

2.

Déri Attila

J016

MM

H379

H

13

1

8

8

13

-

1

25

33

3.

Markus Erlach

J012

AKTÍV

H100

H

13

-

2

20

13

-

4

13

33

4.

Futó Attila

J005

BAT

H44

K

13

-

3

16

13

-

3

16

32

5.

Szép Attila

J006

BAT

H55

K

13

-

5

11

13

-

5

11

22

6.

Bíró Péter

J004

AQUA

H27

K

13

-

4

13

12

-

8

8

21

7.

Puskás Zoltán

J013

AKTÍV

H73

H

13

-

6

10

13

-

6

10

20

8.

Pelei Sándor

J019

MM

H3

K

12

-

7

9

13

-

7

9

18

9.

Hovorka Viktor

J007

BAT

H77

K

12

-

9

7

12

1

9

7

14

  NOVICE RUNABOUT GP1

1.

Czeller Tünde

J108

MM

H48y

SD

8

-

1

25

8

-

1

12,5

37,5

2.

Kiss Dóra

J105

AQUA

H59y

SD

8

-

3

16

8

1

3

8

24

3.

Beliczki Márk

J109

GYM

H60y

SD

8

1

5

11

8

-

2

10

21

4.

Koós László

J112

BAT

H42y

K

8

-

2

20

0

-

DNS

0

20

5.

Fröhlich József

J114

GYM

H37y

SD

8

-

4

13

8

1

4

6,5

19,5

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Point

Total

  NOVICE SKI GP1

1.

Miklovicz Péter

J106

AQUA

H33

H

8

-

1

12,5

8

-

1

12,5

25

2.

Mitrovics Gábor

J115

SEA

H35

K

8

1

2

10

8

-

2

10

20

3.

Szeredi Gergő

J116

AQUA

H32

K

8

1

3

8

7

-

3

8

16

4.

Kuchta Kristian

J111

BAT

H77

K

6

-

4

6,5

7

2

4

6,5

13

 

  RUNABOUT GP2

1.

Járányi Gergely

J024

GYM

H2y

Y

14

1

6

10

13

-

1

25

35

2.

Sándor Zsolt

J026

GYM

H44y

SD

14

-

2

20

13

1

4

13

33

3.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

13

-

5

11

13

-

2

20

31

4.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

14

-

4

13

13

-

3

16

29

5.

Mario Lamy

-

SK

H46y

SD

14

-

3

16

13

1

5

11

27

6.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

14

-

1

25

0

-

DNS

0

25

7.

Al Asmi Belal

J027

SEA

H3y

SD

13

-

7

9

0

-

DNS

0

9

  SKI GP3

1.

Szabó Barnabás

J014

AKTÍV

H28

H

13

-

2

20

13

-

1

25

45

2.

Sümegi Martin

J015

AKTÍV

H31

K

13

-

1

25

13

-

2

20

45

3.

Markus Erlach

J012

AKTÍV

H100

H

13

-

3

16

13

-

3

16

32

4.

Jozef Bohuslav

J008

BAT

H23

K

13

-

4

13

13

-

4

13

26

5.

Bíró Péter

J004

AQUA

H27

K

13

1

5

11

12

-

6

10

21

6.

Szabó Gábor

J014

AKTÍV

H19

Y

12

1

9

7

12

-

5

11

18

7.

Puskás Zoltán

J013

AKTÍV

H73

Y

12

-

6

10

12

-

8

8

18

8.

Christina Mahringer

J104

AKTÍV

H101

H

12

-

7

9

12

-

7

9

18

9.

Hovorka Viktor

J007

BAT

H77

K

12

-

8

8

12

-

9

7

15

10.

Miklovicz Péter

J106

AQUA

H33

H

11

-

10

6

0

-

DNS

0

6

  RUNABOUT GP4 SPARK

1.

Gerencsér Olivér

J011

SEA

H43y

SD

13

-

2

20

12

-

1

25

45

2.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

13

-

1

25

12

-

2

20

45

3.

Mario Lamy

-

SK

H46y

SD

13

-

3

16

12

-

3

16

32

4.

Vásári Ildikó

J009

GYM

H55y

SD

13

-

4

13

12

-

4

13

26

5.

Tóth Ádám

J021

JD

H13y

SD

12

-

5

11

12

-

5

11

22

6.

Jantos Gábor

J025

SEA

H50y

SD

12

-

7

9

11

-

6

10

19

7.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

12

-

6

10

11

1

7

9

19

8.

Kiss Dóra

J105

AQUA

H59y

SD

11

-

8

8

10

1

8

8

16

9.

Sümegi Martin

J015

AKTÍV

H79y

Y

7

-

DNR

0

0

-

DNS

0

0

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

p.

Pos.

Point

Lap

p.

Pos.

Lap

p.

Point

Total

  SKI GP1

1.

Sümegi Martin

J015

AKTÍV

H31

K

14

-

2

20

14

-

2

20

14

-

1

25

65

2.

Szabó Gábor

J002

AKTÍV

H19

K

14

-

3

16

14

-

1

25

14

-

2

20

61

3.

Szabó Barnabás

J014

AKTÍV

H28

H

14

-

1

25

11

-

DNR

0

14

-

3

16

41

4.

Futó Attila

J005

BAT

H44

K

13

-

4

13

13

-

3

16

13

-

6

10

39

5.

Bíró Péter

J004

AQUA

H27

K

13

-

6

10

13

-

5

11

14

-

4

13

34

6.

Szép Attila

J006

BAT

H55

K

13

-

7

9

13

-

4

13

13

-

5

11

33

7.

Puskás Zoltán

J013

AKTÍV

H73

H

12

-

8

8

0

-

DNS

0

12

1

7

9

17

8.

Déri Attila

J016

MM

H379

K

13

-

5

11

0

-

DNS

0

0

-

DNS

0

11

  RUNABOUT GP1

1.

Kasza György

J001

GYM

H5y

SD

18

-

1

25

19

-

1

25

18

-

1

25

75

2.

Al Asmi Belal

J027

SEA

H3y

SD

18

-

3

16

19

-

2

20

18

2

5

11

47

3.

Cseke Zsolt

J003

GYM

H444y

SD

17

-

4

13

18

-

3

16

17

-

3

16

45

4.

Danizs Viktor

J028

GYM

H56y

SD

16

-

5

11

17

1

6

10

17

-

2

20

41

5.

Czeller Béla

J017

MM

H4y

SD

16

-

6

10

17

-

5

11

17

-

4

13

34

6.

Zsolt Sándor

J026

GYM

H44y

SD

18

-

2

20

19

1

4

13

0

-

DNS

0

33

Name

Licenc nr.

Team

Start

nr.

Type

Lap

Pen.

Point

  RUNABOUT GP1 OFFSHORE           31 min.

1.

Kasza György

J001

GYM

5

SD

25

-

25

2.

Cseke Zsolt

J003

GYM

444

SD

25

-

20

3.

Járányi Gergely

J024

GYM

2

Y

25

-

16

4.

Vekerdi Csaba

J023

GYM

7

SD

24

-

13

5.

Mario Lamy

-

SK

46

SD

24

-

11

6.

Czeller Béla

J017

MM

4

SD

22

-

10

7.

Vásári Ildikó

J009

GYM

55

SD

19

-

9

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Sec.

Points

Novice Runabout Slalom GP1

1.

Beliczki Márk

J109

GYM

26:64

25

2.

Koós László

J112

BAT

29:25

20

3.

Fröhlich József

J114

GYM

30:45

16

4.

Koós Denton

J113

BAT

30:55

13

Novice Ski Slalom GP1

1.

Mitrovics Gábor

J115

SEA

27:66

25

2.

Miklovicz Péter

J106

AQUA

30:42

20

3.

Szeredi Gergő

J116

AQUA

33:86

16

4.

Kalmárné Kardos Genovéva

J117

MM

58:50

13

Novice Runabout Slalom GP4

1.

Reindl Róbert

J118

MM

29:32

25

2.

Beliczki Márk

J109

GYM

29:55

20

3.

Dudik Boldizsár

J119

MM

29:66

16

4.

Dudás Zoltán

J121

BAT

30:13

13

5.

Nizsalóczki Zsolt

J120

AKTÍV

30:95

11

6.

Kalmárné Kardos Genovéva

J117

MM

31:07

10

7.

Koós Denton

J113

BAT

32:63

9

8.

Kovács Bence

J126

MM

33:12

8

9.

Ifj. Hábencius György

J123

MM

33:66

7

10.

Szabó Dávid

J124

MM

33:91

6

11.

Fröhlich József

J114

GYM

34:17

5

12.

Czine Zoltán

J102

SEA

34:48

4

13.

Dudik Domonkos

J125

MM

36:19

3

14.

Mészáros Sándor

J127

BAT

36:74

2

15.

Mladoniczky Tibor

J128

MM

40:25

1

16.

Szigeti Viktória

J129

MM

41:65

0

17.

Rácz Bendegúz

J130

BAT

50:86

0

18.

Kalmár Gyöngyvirág

J131

MM

56:03

0

19.

Dudás Diána

J132

BAT

1:08:29

0

 

A pénteki diákverseny eredményei

A Magyar Jet-Ski Szövetség a XXII. kerületi Kolonics György Általános Iskola 30 diákját tanította meg jet-skizni és vendégelte meg Dunaharasztiban, ahol a nap végén egy időmérő verseny keretében mérhették össze a tanulók tudásokat. A versenyen az alábbi eredmények születtek:

 

Name

Licenc nr.

Team

Sec.

Points

Sea-Doo Junior Ski

1.

Krizsai Armand

J512

JET

30:83

25

2.

Szilágyi Gergely

J523

JET

31:75

20

3.

Takács Petra

J510

JET

38:30

16

4.

Kovacsik Zsófia

J524

JET

46:77

13

5.

Fazekas Iringó

J525

JET

1:12:28

11

 

 

 

Name

Licenc nr.

Team

Sec.

Points

Sea-Doo Junior Runabout

1.

Dárdai Dávid

J500

JET

23:03

25

2.

Kreutz Dávid

J501

JET

24:96

20

3.

Fábián Ákos

J502

JET

25:41

16

4.

Mátrai Botond

J503

JET

26:02

13

5.

Török-Varga Olivér

J504

JET

26:18

11

6.

Vámos Anna

J505

JET

26:51

10

7.

Hartai Ádám

J506

JET

27:07

9

8.

Szűcs Alexandra

J507

JET

27:42

8

9.

Pollák Sára

J508

JET

27:59

7

10.

Reichenbach Marcell

J509

JET

27:62

6

11.

Takács Petra

J510

JET

27:84

5

12.

Farkas Jácint

J511

JET

28:43

4

13.

Krizsai Armand

J512

JET

28:48

3

14.

Szelei Bettina

J513

JET

31:25

2

15.

Lencsés Péter

J514

JET

32:34

1

16.

Nagy-Lackovich András

J515

JET

32:52

0

17.

Rusznák Hanna

J516

JET

35:47

0

18.

Pelsőczi Miklós

J517

JET

38:13

0

19.

Asztalos Noémi

J518

JET

38:54

0

20.

Lehner Balázs

J519

JET

40:08

0

21.

Tóth Anna

J520

JET

43:50

0

22.

Schmidtka Borbála

J521

JET

49:88

0

23.

Lengyel Zsófia

J522

JET

56:44

0

 

2017.05.13-14
Dunaharaszti
  • OB1.

Eredmények megtekintése

Bővebben
2017.06.17-18
Nőtincs
  • OB2.

 Eredmények megtekintése

Bővebben
2017.07.22-23
Dunaharaszti
  • XI. Para Jet-Ski

 

 

2017.07.29-30
Ónod
  • OB3.

 

 

2017.08.05-06
Levelek
  • OB4.