Magyar éremeső az IJSBA jet-ski Európa Bajnokságon.

Találatok: 1956

A 2017. július 5-9. között, az Ausztriai Pöchlarnban megrendezett IJSBA jet-ski Európa Bajnokságon 7 érmet és 5 értékes pontszerző helyezést szereztek a magyar versenyzők

Runabout Pro GP királykategóriában Kasza György új fejlesztésű 600 lóerős versenygépével első helyezést ért el.
Runabout Classic 2 ütemű kategóriában Járányi Gergely mindhárom futamát megnyerte és így Európa Bajnoki aranyérmet szerzett, a Runabout Limited Pro-Am kategóriában pedig 5. helyezést ért el.
Pro-Am Runabout Veterans GP kategóriában Cseke Zsolt első profi szezonjában kiváló teljesítményt nyújtva Európa Bajnoki címet szerzett.
Pro-Am Ski Veterans GP kategóriában Bíró Péter aranyérmet, Markus Erlach bronzérmet szerzett. Futó Attila 5. Déri Attila 6. pontszerző helyen zárta a megmérettetést.
Ski Ladies Pro-Am kategóriában az idén magyar színekben versenyző oszták Christina Mahringer aranyérmes lett.
Runabout Spark Turbo kategóriában Vásári Ildikó ezüstérmet szerzett, a Sea-Doo Spark Ladies Stock kategóriában 4. helyezett lett.
Sea-Doo Spark Lites kategóriában Tóth Ádám pontszerző 6. helyezést ért el.
Ski Limited Pro-Am kategóriában Déri Attila 7., Futó Attila 9. helyezettként zárta az Európa Bajnokságot.

Gratulálunk mindenkinek az elért fantasztikus eredményekhez!