Alpok Adria Tour III. állomás - Pöchlarn

Találatok: 1398

Az Alpok Adria Tour versenysorozat harmadik állomásán (2019.07.12-14.), az Ausztriai Pöchlarnban az alábbi remek magyar eredmények születtek.

A versenyhétvégén 3 aranyérmet, 5 ezüstérmet, 3 bronzérmet és rengeteg pontot érő helyezést szereztek versenyzőink.

Ski GP1 kategóriában Szabó Barnabás ezüstérmes, testvére Szabó Gábor 6., Déri Attila 8. helyezettként zárta a versenyt.

Ski GP3 kategóriában Markus Erlach aranyérmes, Szabó Barnabás ezüstérmes, Christina Mahringer bronzérmes, Jozef Bohuslav 4., Sümegi Martin 5., Puskás Zoltán 6., Hovorka Viktor 7. helyezett lett.

Ski Veterans GP1 kategóriában Déri Attila aranyérmes, Szép Attila ezüstérmes, Futó Attila bronzérmes lett.

Ski Junior GP3.2 kategóriában Jászai Csongor állhatott a dobogó legmagasabb fokára, őt követte Puskás Zekő, aki ezüstérmes és Ifj. Puskás Zoltán bronzérmes lett.

Stefán Saláth Runabout GP4 kategóriában ezüstérmes, Runabout GP3 kategóriában 7. helyezettként fejezte be a versenyt.

Ski GP2 kategóriában Szép Attila 6. helyezést ért el.

Ski Novice Stock kategóriában Mérten Károly 4., Kuchta Krisztián 6. helyezést szerzett.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményéhez.