2019. évi UIM Világbajnokság III. futam - Qingdao, Kína

Találatok: 1344

2019. október 10. és 13. között került megrendezésre a UIM Világbajnokság harmadik futama a Kínai Qingdao városában.

Ski GP1 kategóriában Szabó Barnabás 4. helyezést szerzett, így összesítésben 3. helyen áll a Világbajnoki sorozatban.

Sümegi Martin Ski GP1 kategóriában 12. helyezést ért el a futamon, összesítésben pedig 20. helyen áll.

Szabó Gábor, aki sérülése miatt nem tudott starthoz állni a futamon, összesítésben a 15. helyen áll a Ski GP1 kategória tabelláján.

Gratulálunk mindenkinek az eredményéhez, és szurkolunk a további eredményes szereplésért a decemberi záró futamon.

2019. október 7. és október 13. között került megrendezésre az IJSBA World Finals nemzetközi jet-ski megmérettetés, a hagyományoknak megfelelően az Egyesült Államokban, Lake Havasuban.

A rangos versenyen az alábbi magyar eredmények születtek:

Cseke Zsolt két kategóriában is a dobogó legmagasabb fokára állhatott Pro-Am Veterans Runabout Limited és Expert Runabout Superstock kategóriákban.

A két aranyérem mellett két hetedik helyet is begyűjtött az erős nemzetközi mezőnyben, Pro-Am Runabout Limited és Pro-Am Runabout Superstock kategóriákban.

Járányi Gergely is szép eredményeket ért el, Runabout Naturally Aspirated kategóriában 4. helyezett, Sport Spec kategóriában 5. lett.

A fiatal, 16 éves versenyző Beliczki Márk Runabout Naturally Aspirated kategóriában 6., Amateur Runabout Rec Lites kategóriában 7. helyen zárta az amerikai versenyt.

Minden résztvevő magyar versenyzőnek gratulálunk az elért eredményéhez.