UIM Európa Bajnokság első futam

Találatok: 3150

2017.05.20-21-én került megrendezésre a UIM Európa Bajnokság első futama a Horvátországi Zadar városában.

Az eseményen kiváló magyar eredmények születtek.

Az idei évben magyar licencel versenyző Markus Erlach aranyérmes lett Ski GP1 Veteran kategóriában, ugyanebben a kategóriában Déri Attila 4. helyezett lett.

Gerencsér Olivér első profi szezonjában bronzérmet szerzett Runabout GP4 kategóriában.

Szabó Barnabás 4., Markus Erlach 9., Bíró Péter 11. helyezett lett Ski GP3 kategóriában.

A magyar színekben induló osztrák állós jet-ski versenyző Christina Mahringer 4. helyezést ért el Ski Women kategóriában.

Gratulálunk mindenkinek az elért eredményéhez és szurkolunk a magyar versenyzőknek, akik a hétvégén részt vesznek az Alpok Adria Tour következő állomásán.