10 magyar érem az Alpok Adria Tour harmadik versenyén!

Találatok: 1998

2017.07.1-2-án került megrendezésre az Alpe Adria Tour versenysorozat harmadik futama a Szlovéniai Maribor városában. Versenyzőink kiváló eredményeket értek el, 3 arany, 2 ezüst és 5 bronzérmet szereztek.

Ski GP1 Veterans kategóriában főleg magyar versenyzők küzdöttek meg egymással és vívtak meg ez első öt helyezés sorrendjéért. Szép Attila aranyérmes, Jozef Bohuslav ezüstérmes, Déri Attila bronzérmes, Futó Attila 4. helyezett, Hovorka Viktor 5. helyezett lett.
Ski GP3 kategóriában Jozef Bohuslav aranyérmes, Hovorka Viktor bronzérmes, Sümegi Martin 5. helyezett lett.
Ski Ladies GP1 kategóriában Christina Mahringer állhatott a dobogó legmagasabb fokára.
Runabout GP4 kategóriában Tóth Ádám ezüstérmes lett.
Ski GP1 kategóriában Szabó Gábor bronzérmes, Sümegi Martin 6., Szép Attila 7., Déri Attila 8., Futó Attila 9. helyen zárta a versenyt.
Ski GP2 kategóriában Szabó Gábor bronzérmet szerzett.
Ski Novice Stock kategóriában Kuchta Krisztián bronzérmet szerzett.