12 magyar érem az Alpok Adria Tour első versenyén!

Találatok: 1761

Április utolsó hétvégéjén (2017.04.29-30.) az Alpok Adria Tour versenysorozat első állomásán a Horvátországi Fazanában taroltak a magyar versenyzők. A hétvége mérlege 3 aranyérem, 5 ezüstérem, 4 bronzérem és rengeteg pontot érő helyezés.

Runabout GP1 kategóriában Kasza György ezüstérmes lett, Cseke Zolt 4. helyezést ért el.
Runabout GP2 kategóriában Kasza György ezüstérmet nyert, Cseke Zsolt 5. helyen zárta a versenyt.
Runabout GP4 kategóriában Gerencsér Olivér aranyérmet, Vásári Ildikó ezüstérmet szerzett, Cseke Zsolt 4., Kasza György 6. helyezést ért el.
Ski GP1 kategóriában Szabó Gábor bronzérmes, Szabó Barnabás 6. helyezett, a magyar színekben induló osztrák Markus Erlach 8. helyezett lett.
Ski GP2 kategóriában Szabó Barnabás 5. helyezést ért el.
Ski Gentleman kategóriában az idén is magyar színekben versenyző Jozef Bohuslav aranyérmes, Déri Attila bronzérmes lett, Futó Attila 5., Puskás Zoltán 6., Bíró Péter 7., Szép Attila 8. helyezést ért el.
Ski GP3 kategóriában Szabó Barnabás aranyérmes, Sümegi Martin ezüstérmes, Bíró Péter bronzérmes, Jozef Bohuslav 4., Markus Erlach 5., Hovorka Viktor 7., Miklovicz Péter 8.helyezett lett.
Ski Ladies kategóriában Christina Mahringer ezüstérmes Gelsei Örsi 5. helyezett lett.
Ski Novice Stock kategóriában Miklovicz Péter bronzérmes lett.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményéhez.

Figyelem! Két hét múlva (2017.05.13-14) indul az Országos Bajnokság, az első futam a hagyományokhoz híven Dunaharasztiban kerül megrendezésre.