Az IJSBA VB utolsó 3 napján rengeteg kiváló magyar eredmény született

Találatok: 2119

2017. október 8-án véget ért az idei IJSBA Világbajnokság. A megmérettetés utolsó 3 napján rengeteg kiváló magyar eredmény született.

Runabout GP Kategóriában Kasza György két futamgyőzelemmel magabiztosan világbajnoki címet szerzett.
A Pro Runabout Open királykategóriában hatalmas küzdelmet láthattunk Kasza György és a kuvaiti Mohammed Burbayea között. A versenyben a két kiváló jet-ski versenyző pontegyezőséggel zárta a két futamot, azonban a szabályok értelmében a kuvaitinak sikerült jobban a második futama, így Kasza György világbajnoki ezüstérmes lett.
Runabout Open Slalom kategóriában Kasza Györgynek sikerült immár 5. alkalommal megvédenie bajnoki címét amit 2013 óta őriz. Ugyan ebben a kategóriában Heller Krisztián 4. helyezést ért el.
Pro Ski Modified állós kategóriában nagyon erős mezőnyben Szabó Gábor 11. helyen zárta a Világbajnokságot
Expert Ski Stock Kategóriában Déri Attila 13. helyen végzett.
Gratulálunk mindenkinek az elért eredményéhez!