9 érmet és pontot érő helyezéseket gyűjtöttek versenyzőink az Alpok Adria Tour negyedik állomásán

Találatok: 1590

A magyar versenyzők 2018.08.25-26-án a Csehországi Jedovnicében folytatták a nemzetközi éremgyűjtést az Alpok Adria Tour negyedik állomásán.

A hétvégén összesen 9 érmet és pontot érő helyezéseket gyűjtöttek versenyzőink.

Runabout GP1 kategóriában Cseke Zsolt ezüstérmet szerzett.

Runabout GP2 kategóriában Cseke Zsolt aranyérmes, a veteránnak számító német versenyző Eidner Reiner, aki idén magyar színekben vesz részt az Alpok Adria és a Világbajnoki versenyeken ezüstérmet szerzett.

Ski GP1 kategóriában Szabó Gábor ezüstérmes, Markus Erlach 5., Déri Attila 8., Szép Attila 9. helyezett lett.

Ski GP2 kategóriában Szép Attila 5. helyen zárta a versenyt.

Ski GP3 kategóriában Hovorka Viktor ezüstérmes, Christina Mahringer bronzérmes, Markus Erlach 4. helyezett lett.

Ski Veterans GP1 kategóriában Szép Attila állhatott a dobogó második fokára, Déri Attiláé pedig a dobogó harmadik foka lett.

Ski Ladies kategóriában Christina Mahringer ezüstérmes lett.

Ski Novice Stock kategóriában Kuchta Krisztián 5. helyezett lett.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményéhez.

Már csak 4 nap és 2018. szeptember 1-én folytatódik az Országos Bajnokság, az utolsó záró futammal, ahova mindenkit szeretettel várunk.