Alpok Adria Tour II. állomás

Találatok: 1465

Az Alpok Adria Tour versenysorozat második állomásán, a Horvátországi Koprivnicában a magyar versenyzők ismét remekül szerepeltek.

A versenyhétvégén 4 aranyérmet, 6 ezüstérmet, 3 bronzérmet és rengeteg pontot érő helyezést szereztek.

Ski GP1 kategóriában Szabó Barnabás ezüstérmes, testvére Szabó Gábor bronzérmes lett, Szép Attila 5., Futó Attila 7., Déri Attila 8. helyezettként zárta a versenyt.

Ski GP2 kategóriában Markus Erlach állhatott a dobogó második fokára.

Ski GP3 kategóriában Szabó Barnabás aranyérmes, Markus Erlach ezüstérmes, Sümegi Martin bronzérmes, Christina Mahringer 4., Hovorka Viktor 5., Jozef Bohuslav 6., Puskás Zoltán 7., Szeredi Gergő 8. helyezett lett.

Ski Veterans GP1 kategóriában Szép Attila aranyérmes, Déri Attila ezüstérmes, Futó Attila bronzérmes lett.

Ski Ladies GP1 kategóriában Christina Mahringer aranyérmes lett.

Ski Novice Stock kategóriában Kuchta Krisztián ezüstérmet, Szeredi Gergő 5. helyezést szerzett.

Ski Junior GP3.3 kategóriában Jászai Csongor állhatott a dobogó legmagasabb fokára, őt követte Puskás Zekő, aki ezüstérmes lett, Ifj. Puskás Zoltán 4. helyezést ért el.

Runabout GP2 kategóriában Komonyi Lajos 5. helyezett lett.

Runabout GP3és GP4 kategóriában Stefán Saláth 4. helyen zárta a versenyt.